![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
oscarwatch | |
![]() |
Cinema Addict - 1204 Films Ranked
Member Since: Aug 8, 2008
Location: Turkey
|

| 85 T10 | Heavenly Creatures (1994) - Oct 08, 2008 |
| 45 T4 | Solaris (2002) - Oct 08, 2008 |
| 40 T3 | That Thing You Do! (1996) - Oct 08, 2008 |
| 70 T7 | Kagemusha (1980) - Oct 08, 2008 |
| 80 T9 | Rashomon (1950) - Oct 08, 2008 |
| 50 T4 | Clueless (1995) - Oct 08, 2008 |
| 60 T6 | Must Love Dogs (2005) - Oct 08, 2008 |
| 55 T5 | Blondie of the Follies (1932) - Oct 08, 2008 |
| 75 T8 | Grand Hotel (1932) - Oct 08, 2008 |
| 75 T8 | Strangers on a Train (1951) - Oct 08, 2008 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,046,000 Movie Rankings and Counting... |