![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
osertel | |
![]() |
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Dec 28, 2010
Location: Ankara, Turkey
|

| 85 | Taken (2009) - Jan 05, 2011 |
| 85 | The Painted Veil (2006) - Jan 05, 2011 |
| 80 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Jan 05, 2011 |
| 80 | Groundhog Day (1993) - Jan 05, 2011 |
| 85 | Before Sunrise (1995) - Jan 05, 2011 |
| 90 | American History X (1998) - Jan 05, 2011 |
| 85 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Jan 05, 2011 |
| 81 | Contact (1997) - Jan 05, 2011 |
| 85 | Gladiator (2000) - Jan 05, 2011 |
| 85 | Apocalypto (2006) - Jan 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |