![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ositoquim | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Sep 17, 2010
Location: albuquerque, NM, USA
|

| 90 | City Lights (1931) - Sep 17, 2010 |
| 0 | Memoirs of a Geisha (2005) - Sep 17, 2010 |
| 90 | Total Recall (1990) - Sep 17, 2010 |
| 75 | Underworld (2003) - Sep 17, 2010 |
| 0 | Happy Gilmore (1996) - Sep 17, 2010 |
| 90 | Ice Age: The Meltdown (2006) - Sep 17, 2010 |
| 90 | Taken (2009) - Sep 17, 2010 |
| 70 | Godzilla (1998) - Sep 17, 2010 |
| 90 | Femme Fatale (2002) - Sep 17, 2010 |
| 90 | Spirited Away (2002) - Sep 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |