![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
oslobot | |
![]() |
Flick Fan - 45 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2008
Location: Tucson, Arizona, USA
|

| 98 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Sep 05, 2008 |
| 80 | Hancock (2008) - Sep 05, 2008 |
| 60 | X-Men: The Last Stand (2006) - Sep 05, 2008 |
| 95 | The Thing (1982) - Sep 05, 2008 |
| 70 | House of Wax (2005) - Sep 05, 2008 |
| 100 | Children of Men (2006) - Sep 05, 2008 |
| 100 | Confessions of a Dangerous Mind (2002) - Sep 05, 2008 |
| 90 | Kung Fu Hustle (2004) - Sep 05, 2008 |
| 95 | The Great Escape (1963) - Sep 05, 2008 |
| 95 | Rear Window (1954) - Sep 05, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |