![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
othring | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Jan 22, 2011
Location: UK
|

| 97 | Annie Hall (1977) - Jan 22, 2011 |
| 36 | Forrest Gump (1994) - Jan 22, 2011 |
| 86 | Four Lions (2010) - Jan 22, 2011 |
| 70 | Hot Fuzz (2007) - Jan 22, 2011 |
| 72 | Back to the Future (1985) - Jan 22, 2011 |
| 80 | 12 Angry Men (1957) - Jan 22, 2011 |
| 78 | City of God (2003) - Jan 22, 2011 |
| 92 | Das Boot (1981) - Jan 22, 2011 |
| 90 | The Truman Show (1998) - Jan 22, 2011 |
| 20 | Pan's Labyrinth (2006) - Jan 22, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |