![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
otsego | |
![]() |
Film Freak - 575 Films Ranked
Member Since: Jun 28, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Chitty Chitty Bang Bang (1968) - Aug 19, 2010 |
| 80 | Kick-Ass (2010) - Aug 18, 2010 |
| 85 | Zombieland (2009) - Aug 18, 2010 |
| 85 | Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - Aug 18, 2010 |
| 85 | Lucas (1986) - Aug 18, 2010 |
| 95 | M (1931) - Aug 18, 2010 |
| 70 | Red River (1948) - Aug 18, 2010 |
| 75 | Fort Apache (1948) - Aug 18, 2010 |
| 75 | My Darling Clementine (1946) - Aug 18, 2010 |
| 85 | The Good, the Bad, the Weird (2008) - Aug 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |