![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ouraurora | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Apr 10, 2006
Location: USA
|

| 95 | Alice Doesn't Live Here Anymore (1974) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Donnie Darko (2001) - Aug 13, 2007 |
| 35 | Little Big League (1994) - Aug 13, 2007 |
| 70 | March of the Penguins (2005) - Aug 13, 2007 |
| 5 | White Chicks (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Dogville (2003) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Matrix Revolutions (2003) - Aug 13, 2007 |
| 35 | The Day After Tomorrow (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | National Treasure (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |