Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
outdoorminer
Movie Buff - 202 Films Ranked
Member Since: Dec 24, 2006
Location: Turkey
Bio: No information
Recent Rankings
65 Before Sunset (2004) - May 30, 2012
80 Before Sunrise (1995) - May 30, 2012
65 2 Days in Paris (2007) - May 26, 2012
85 Moonrise Kingdom (2012) - May 26, 2012
80 Umut (1970) - May 21, 2012
75 The Party (1968) - May 19, 2012
70 The Great Silence (1968) - May 15, 2012
90 Masumiyet (1997) - May 13, 2012
90 Offside (2000) - May 03, 2012
65 Sid and Nancy (1986) - Apr 28, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with outdoorminer. Why not go rank more films, then come back and check it out again?