oykucu

oykucu
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 05 Dec 2014
Location: mersin, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71 35% I Stand Alone (1998) - Rated 05 Dec 2014
91 97% Before Sunrise (1995) - Rated 05 Dec 2014
76 56% Memento (2001) - Rated 05 Dec 2014
67 5% The Ring (2002) - Rated 05 Dec 2014
77 64% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 05 Dec 2014
69 10% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 05 Dec 2014
76 56% Erin Brockovich (2000) - Rated 05 Dec 2014
71 35% Magnolia (1999) - Rated 05 Dec 2014
88 93% Life Is Beautiful (1997) - Rated 05 Dec 2014
69 10% The Fifth Element (1997) - Rated 05 Dec 2014