![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
oyturas | |
![]() |
Film Freak - 533 Films Ranked
Member Since: Dec 27, 2006
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 90 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Dec 07, 2007 |
| 80 | Dogville (2003) - Dec 07, 2007 |
| 55 | Never Been Kissed (1999) - Dec 07, 2007 |
| 60 | xXx: State of the Union (2005) - Dec 07, 2007 |
| 75 | Dangerous Liaisons (1988) - Dec 07, 2007 |
| 65 | Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Dec 07, 2007 |
| 55 | Elektra (2005) - Dec 07, 2007 |
| 60 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Dec 07, 2007 |
| 70 | The Departed (2006) - Dec 07, 2007 |
| 70 | Hero (1992) - Sep 27, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |