![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ozgeince | |
![]() |
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: Jul 29, 2009
Location: Istanbul, Yenikoy, Turkey
|

| 100 | Great Expectations (1998) - Jul 30, 2009 |
| 70 | Seabiscuit (2003) - Jul 30, 2009 |
| 75 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Jul 30, 2009 |
| 45 | Dumb and Dumber (1994) - Jul 29, 2009 |
| 95 | Boys Don't Cry (1999) - Jul 29, 2009 |
| 95 | Finding Nemo (2003) - Jul 29, 2009 |
| 85 | The Silence of the Lambs (1991) - Jul 29, 2009 |
| 80 | Y Tu Mamá También (2001) - Jul 29, 2009 |
| 65 | Corpse Bride (2005) - Jul 29, 2009 |
| 70 | Dogville (2003) - Jul 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |