![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ozgur.macit | |
![]() |
Film Freak - 616 Films Ranked
Member Since: Mar 5, 2010
Location: Istanbul, Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 37 | Happy Feet Two (2011) - Jan 24, 2012 |
| 86 | Hugo (2011) - Dec 18, 2011 |
| 69 | Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm (2011) - Nov 28, 2011 |
| 70 | Yahsi bati (2010) - Nov 13, 2011 |
| 59 | Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011) - Sep 18, 2011 |
| 64 | Planet of the Apes (1968) - Sep 11, 2011 |
| 81 | Shutter Island (2010) - Sep 01, 2011 |
| 38 | Mary and Max (2009) - Aug 24, 2011 |
| 66 | Angel-A (2005) - Aug 24, 2011 |
| 54 | The Battle of Algiers (1966) - Aug 01, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |