![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ozgursendir | |
![]() |
Movie Buff - 244 Films Ranked
Member Since: Apr 29, 2010
Location: Istanbul, Turkey
|

| 98 | Donnie Darko (2001) - Apr 30, 2010 |
| 98 | Resident Evil: Extinction (2007) - Apr 30, 2010 |
| 90 | I Know What You Did Last Summer (1997) - Apr 30, 2010 |
| 96 | Underworld: Evolution (2006) - Apr 30, 2010 |
| 88 | Hostel (2005) - Apr 30, 2010 |
| 72 | Gothika (2003) - Apr 30, 2010 |
| 92 | Underworld: Rise of the Lycans (2009) - Apr 30, 2010 |
| 100 | Alien: Resurrection (1997) - Apr 30, 2010 |
| 90 | Shutter Island (2010) - Apr 30, 2010 |
| 94 | Exorcist: The Beginning (2004) - Apr 30, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |