ozjthomas

ozjthomas
Movie Buff - 160 Film Ratings
Member Since: 30 Jun 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 5% Antz (1998) - Rated 01 Jul 2012
70 44% Match Point (2005) - Rated 01 Jul 2012
55 5% Scoop (2006) - Rated 01 Jul 2012
65 23% Midnight in Paris (2011) - Rated 01 Jul 2012
65 23% Run Lola Run (1998) - Rated 01 Jul 2012
74 51% The Motorcycle Diaries (2004) - Rated 30 Jun 2012
76 62% Brokeback Mountain (2005) - Rated 30 Jun 2012
65 23% Se7en (1995) - Rated 30 Jun 2012
80 78% The Mummy (1999) - Rated 30 Jun 2012
83 89% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 30 Jun 2012