![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ozlemoztek | |
![]() |
Movie Buff - 212 Films Ranked
Member Since: Feb 5, 2007
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 95 | Saban Oglu Saban (1977) - Apr 20, 2007 |
| 68 | Meet the Fockers (2004) - Apr 20, 2007 |
| 79 | Music and Lyrics (2007) - Apr 20, 2007 |
| 65 | The Wedding Singer (1998) - Apr 20, 2007 |
| 55 | The Flintstones (1994) - Mar 06, 2007 |
| 45 | 28 Days (2000) - Mar 06, 2007 |
| 66 | Three Men and a Baby (1987) - Feb 19, 2007 |
| 69 | Babel (2006) - Feb 19, 2007 |
| 80 | A Bug's Life (1998) - Feb 19, 2007 |
| 81 | The Departed (2006) - Feb 19, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |