ozludo

ozludo
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 22 Mar 2006
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 28% Basic Instinct (1992) - Rated 14 Aug 2007
55 35% The Interpreter (2005) - Rated 14 Aug 2007
85 98% American Beauty (1999) - Rated 14 Aug 2007
60 45% The Last Samurai (2003) - Rated 14 Aug 2007
50 28% The Guru (2002) - Rated 14 Aug 2007
40 20% Breakdown (1997) - Rated 14 Aug 2007
35 15% Chopper (2000) - Rated 14 Aug 2007
60 45% The Count of Monte Cristo (2002) - Rated 14 Aug 2007
80 91% Get Shorty (1995) - Rated 14 Aug 2007
35 15% March of the Penguins (2005) - Rated 14 Aug 2007