![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ozman | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Feb 13, 2010
Location: USA
|

| 90 | The Right Stuff (1983) - Feb 13, 2010 |
| 100 | Donnie Darko (2001) - Feb 13, 2010 |
| 100 | Reservoir Dogs (1992) - Feb 13, 2010 |
| 80 | Barry Lyndon (1975) - Feb 13, 2010 |
| 85 | The Graduate (1967) - Feb 13, 2010 |
| 75 | Groundhog Day (1993) - Feb 13, 2010 |
| 35 | Zack and Miri Make a Porno (2008) - Feb 13, 2010 |
| 100 | Full Metal Jacket (1987) - Feb 13, 2010 |
| 80 | The Last Temptation of Christ (1988) - Feb 13, 2010 |
| 90 | Sleepy Hollow (1999) - Feb 13, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |