![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ozren | |
![]() |
Movie Buff - 110 Films Ranked
Member Since: Oct 22, 2007
Location: Ljubljana, Slovenia
|

| 80 | The Crow (1994) - Oct 26, 2007 |
| 80 | Boogie Nights (1997) - Oct 26, 2007 |
| 70 | Malcolm X (1992) - Oct 26, 2007 |
| 90 | Kung Fu Hustle (2004) - Oct 26, 2007 |
| 100 | Happy Feet (2006) - Oct 26, 2007 |
| 100 | Stargate (1994) - Oct 26, 2007 |
| 100 | Ghost in the Shell (1995) - Oct 26, 2007 |
| 100 | Hero (2002) - Oct 26, 2007 |
| 100 | The Animatrix (2003) - Oct 26, 2007 |
| 90 | Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) - Oct 26, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |