![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ozyy | |
![]() |
Film Freak - 585 Films Ranked
Member Since: Jan 29, 2007
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 76 | Kabadayi (2007) - Apr 11, 2011 |
| 30 | Av mevsimi (2010) - Apr 11, 2011 |
| 79 | Sakar Sakir (1977) - Apr 11, 2011 |
| 85 | Yüz Numaralı Adam (1978) - Apr 11, 2011 |
| 80 | Sark Bülbülü (1979) - Apr 11, 2011 |
| 77 | Kilibik (1983) - Apr 11, 2011 |
| 81 | Kiraci (1987) - Apr 11, 2011 |
| 76 | Gülen Adam (1989) - Apr 11, 2011 |
| 75 | Boynu Bukuk Kuheylan (1990) - Apr 11, 2011 |
| 70 | Abuk Sabuk Bir Film (1990) - Apr 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |