ozzykep

ozzykep
Movie Buff - 353 Film Ratings
Member Since: 28 Feb 2011
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 42% [Rec] (2007) - Rated 20 Jan 2014
63 13% Friends with Benefits (2011) - Rated 20 Jan 2014
65 22% Thank You for Smoking (2006) - Rated 20 Jan 2014
50 3% Heartbreakers (2001) - Rated 20 Jan 2014
65 22% Marie Antoinette (2006) - Rated 20 Jan 2014
73 52% Léon: The Professional (1994) - Rated 20 Jan 2014
60 10% Space Jam (1996) - Rated 20 Jan 2014
60 10% 2 Fast 2 Furious (2003) - Rated 20 Jan 2014
65 22% Corpse Bride (2005) - Rated 20 Jan 2014
72 50% The Hunger Games (2012) - Rated 20 Jan 2014