![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pMGomes | |
![]() |
Film Freak - 688 Films Ranked
Member Since: Feb 18, 2010
|

| 81 | Grave of the Fireflies (1988) - Apr 17, 2012 |
| 76 | Immortal Beloved (1994) - Feb 22, 2012 |
| 92 | Amadeus (1984) - Feb 21, 2012 |
| 91 | On the Waterfront (1954) - Feb 21, 2012 |
| 92 | A Streetcar Named Desire (1951) - Feb 17, 2012 |
| 89 | Unforgiven (1992) - Feb 02, 2012 |
| 94 | Singin' in the Rain (1952) - Dec 18, 2011 |
| 88 | Cool Hand Luke (1967) - Dec 04, 2011 |
| 48 | Days of Thunder (1990) - Dec 01, 2011 |
| 82 | Grosse Pointe Blank (1997) - Nov 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |