Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The state of sci-fi
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
pacbalt
Movie Buff - 160 Films Ranked
Member Since: May 25, 2006
Location: USA
Recent Rankings
86 T3 This Film Is Not Yet Rated (2006) - Aug 13, 2007
75 T1 Snakes on a Plane (2006) - Aug 13, 2007
92 T8 Half Nelson (2006) - Aug 13, 2007
90 T6 War Requiem (1989) - Aug 13, 2007
70 T1 The Night Listener (2006) - Aug 13, 2007
91 T7 The Laramie Project (2002) - Aug 13, 2007
87 T4 Little Miss Sunshine (2006) - Aug 13, 2007
90 T6 Prick Up Your Ears (1987) - Aug 13, 2007
91 T7 My Beautiful Laundrette (1985) - Aug 13, 2007
89 T5 A Charlie Brown Thanksgiving (1973) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with pacbalt. Why not go rank more films, then come back and check it out again?