Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
pacevedo
Movie Buff - 117 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Guadalajara, Jalisco, Mexico
Recent Rankings
60 Hannibal (2001) - Aug 18, 2009
60 The Jackal (1997) - Aug 18, 2009
60 Black Hawk Down (2001) - Aug 18, 2009
60 I Am Legend (2007) - Aug 18, 2009
50 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 18, 2009
60 When Harry Met Sally... (1989) - Aug 18, 2009
50 Lucky Number Slevin (2006) - Aug 18, 2009
60 Blood Diamond (2006) - Aug 18, 2009
50 Iron Man (2008) - Aug 18, 2009
55 Hollywoodland (2006) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with pacevedo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?