![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pachyderm | |
![]() |
Film Freak - 706 Films Ranked
Member Since: Jan 20, 2011
Location: Philadelphia, Pennsylvania, USA
|

| 82 | American: The Bill Hicks Story (2009) - Jan 05, 2012 |
| 86 | American Graffiti (1973) - Jan 05, 2012 |
| 87 | Warrior (2011) - Jan 05, 2012 |
| 91 | When We Were Kings (1996) - Jan 05, 2012 |
| 84 | Airplane! (1980) - Nov 08, 2011 |
| 86 | Carlos (2010) - Nov 08, 2011 |
| 82 | Hot Tub Time Machine (2010) - Nov 08, 2011 |
| 89 | The Third Man (1949) - Nov 08, 2011 |
| 84 | Invictus (2009) - Nov 08, 2011 |
| 85 | Amadeus (1984) - Nov 08, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |