![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
paddymac | |
![]() |
Movie Buff - 371 Films Ranked
Member Since: Oct 24, 2011
|

| 2 | The Mummy Returns (2001) - Oct 24, 2011 |
| 3 | Dante's Peak (1997) - Oct 24, 2011 |
| 8 | Boogie Nights (1997) - Oct 24, 2011 |
| 7 | Punch-Drunk Love (2002) - Oct 24, 2011 |
| 6 | The Italian Job (2003) - Oct 24, 2011 |
| 3 | Meet the Fockers (2004) - Oct 24, 2011 |
| 8 | As Good As It Gets (1997) - Oct 24, 2011 |
| 3 | Miss Congeniality (2000) - Oct 24, 2011 |
| 8 | Cast Away (2000) - Oct 24, 2011 |
| 9 | Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Oct 24, 2011 |
| Directors | Martin Scorsese |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |