![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
padowns | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Aug 23, 2009
Location: Clio, MI, USA
|

| 90 | Thunderball (1965) - Aug 23, 2009 |
| 73 | The Nutty Professor (1996) - Aug 23, 2009 |
| 60 | Four Weddings and a Funeral (1994) - Aug 23, 2009 |
| 85 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Aug 23, 2009 |
| 25 | Jurassic Park III (2001) - Aug 23, 2009 |
| 100 | Stargate (1994) - Aug 23, 2009 |
| 70 | You've Got Mail (1998) - Aug 23, 2009 |
| 100 | Contact (1997) - Aug 23, 2009 |
| 70 | Home Alone (1990) - Aug 23, 2009 |
| 95 | The Matrix Revolutions (2003) - Aug 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |