Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
pagartanidis
Movie Buff - 128 Films Ranked
Member Since: Mar 2, 2011
Location: Poa, RS, Brazil
Bio: I love go to the cinema and know about music !
Recent Rankings
90 Collateral (2004) - Mar 02, 2011
77 Wild Hogs (2007) - Mar 02, 2011
80 Drillbit Taylor (2008) - Mar 02, 2011
100 A Clockwork Orange (1971) - Mar 02, 2011
91 The Patriot (2000) - Mar 02, 2011
91 The Social Network (2010) - Mar 02, 2011
96 The Butterfly Effect (2004) - Mar 02, 2011
85 The Perfect Storm (2000) - Mar 02, 2011
83 Top Gun (1986) - Mar 02, 2011
95 (500) Days of Summer (2009) - Mar 02, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with pagartanidis. Why not go rank more films, then come back and check it out again?