Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
pagfloyd
Flick Fan - 69 Films Ranked
Member Since: Sep 27, 2008
Location: USA
Recent Rankings
90 Iron Man (2008) - Sep 27, 2008
100 The Bourne Ultimatum (2007) - Sep 27, 2008
87 Memento (2001) - Sep 27, 2008
87 The Prestige (2006) - Sep 27, 2008
86 The Mask of Zorro (1998) - Sep 27, 2008
76 Entrapment (1999) - Sep 27, 2008
80 Ocean's Twelve (2004) - Sep 27, 2008
83 Meet Joe Black (1998) - Sep 27, 2008
87 Legends of the Fall (1994) - Sep 27, 2008
90 Fight Club (1999) - Sep 27, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with pagfloyd. Why not go rank more films, then come back and check it out again?