![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
paigeylaine | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Jun 7, 2006
Location: USA
|

| 8 | All the Real Girls (2003) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Maria Full of Grace (2004) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Requiem for a Dream (2000) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Romeo + Juliet (1996) - Aug 13, 2007 |
| 8 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Spirited Away (2002) - Aug 13, 2007 |
| 7 | Garden State (2004) - Aug 13, 2007 |
| 7 | Memento (2001) - Aug 13, 2007 |
| 8 | What Dreams May Come (1998) - Aug 13, 2007 |
| 7 | Napoleon Dynamite (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |