![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
paikov | |
![]() |
Movie Buff - 384 Films Ranked
Member Since: Mar 25, 2006
Location: Israel
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | After Hours (1985) - Feb 13, 2011 |
| 85 | Black Swan (2010) - Feb 13, 2011 |
| 90 | The Shop Around the Corner (1940) - Feb 13, 2011 |
| 90 | Crumb (1994) - Feb 13, 2011 |
| 70 | The Candy Snatchers (1973) - Apr 05, 2008 |
| 80 | Abandon (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Adam Sandler's Eight Crazy Nights (2002) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Alexander (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |