Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
pajus
Movie Buff - 301 Films Ranked
Member Since: Jun 14, 2006
Location: Czech Republic
Recent Rankings
25 About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007
46 Air Force One (1997) - Aug 13, 2007
20 Alexander (2004) - Aug 13, 2007
20 AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007
30 American Pie (1999) - Aug 13, 2007
20 American Psycho (2000) - Aug 13, 2007
15 The Amityville Horror (2005) - Aug 13, 2007
70 Amores Perros (2000) - Aug 13, 2007
30 Analyze That (2002) - Aug 13, 2007
40 Analyze This (1999) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with pajus. Why not go rank more films, then come back and check it out again?