![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
palad | |
![]() |
Flick Fan - 79 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2006
Location: USA
|

| 85 | Léon: The Professional (1994) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Robots (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | March of the Penguins (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Superman II (1980) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Bicentennial Man (1999) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Santa Clause (1994) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Charly (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |