paladru

paladru
Film Freak - 543 Film Ratings
Member Since: 24 Aug 2012
Location: Lisboa, Portugal, Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: A-tisket A-tasket I lost my yellow basket

more Recent Ratings

80 50% Girl on the Third Floor (2019) - Rated 21 Aug 2020
84 69% Mr. Right (2016) - Rated 21 Aug 2020
88 86% Isle of Dogs (2018) - Rated 28 May 2019
20 4% Hereditary (2018) - Rated 20 May 2019
81 56% A Quiet Place (2018) - Rated 20 May 2019
82 60% Get Out (2017) - Rated 20 May 2019
86 78% BlacKkKlansman (2018) - Rated 20 May 2019
91 96% I Am Not Your Negro (2016) - Rated 20 May 2019
88 86% Roma (2018) - Rated 20 May 2019
85 74% The Girl with All the Gifts (2016) - Rated 20 May 2019