![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
palcrypt | |
![]() |
Movie Buff - 219 Films Ranked
Member Since: Sep 29, 2006
Location: USA
|

| 75 | Jaws (1975) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Hidalgo (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Ong-Bak: The Thai Warrior (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Walking Tall (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Batman Begins (2005) - Aug 13, 2007 |
| 98 | Any Given Sunday (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |