Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
palefire
Flick Fan - 76 Films Ranked
Member Since: Jan 7, 2009
Location: Australia
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 Sin City (2005) - Jan 07, 2009
70 Schindler's List (1993) - Jan 07, 2009
90 Blue Velvet (1986) - Jan 07, 2009
85 Amélie (2001) - Jan 07, 2009
85 Addams Family Values (1993) - Jan 07, 2009
78 I, Robot (2004) - Jan 07, 2009
85 Princess Mononoke (1997) - Jan 07, 2009
80 Howl's Moving Castle (2004) - Jan 07, 2009
80 K-PAX (2001) - Jan 07, 2009
60 Bend It Like Beckham (2002) - Jan 07, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with palefire. Why not go rank more films, then come back and check it out again?