Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
palessan
Movie Buff - 115 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Canada
Recent Rankings
80 Inception (2010) - Oct 02, 2010
80 The Celebration (1998) - Sep 25, 2010
30 War of the Worlds (2005) - Sep 25, 2010
95 Titanic (1997) - Sep 25, 2010
88 Waiting for Guffman (1996) - Sep 25, 2010
45 Phone Booth (2003) - Sep 25, 2010
70 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Sep 25, 2010
40 Just Like Heaven (2005) - Sep 25, 2010
85 Pretty Woman (1990) - Sep 25, 2010
75 The Devil Wears Prada (2006) - Sep 25, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with palessan. Why not go rank more films, then come back and check it out again?