Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
palik
Movie Buff - 323 Films Ranked
Member Since: Dec 29, 2008
Location: legnica, Poland
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
45 A Perfect Getaway (2009) - Aug 09, 2011
72 Leonera (2008) - Jul 20, 2009
70 MASH (1970) - Jul 02, 2009
80 Empire of the Sun (1987) - Jul 02, 2009
76 Scarface (1983) - Jul 02, 2009
75 The Faculty (1998) - Jun 23, 2009
68 Marley & Me (2008) - Jun 23, 2009
76 Choke (2008) - Jun 23, 2009
70 Night Train (2009) - Jun 23, 2009
82 Intolerable Cruelty (2003) - Mar 14, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with palik. Why not go rank more films, then come back and check it out again?