![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
palindromic | |
![]() |
Movie Buff - 105 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 89 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 83 | Ali (2001) - Aug 13, 2007 |
| 84 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Atlantis: The Lost Empire (2001) - Aug 13, 2007 |
| 86 | Bad Santa (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Barbershop (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Batman (1989) - Aug 13, 2007 |
| 78 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Beetlejuice (1988) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |