![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
palomamariz | |
![]() |
Movie Buff - 133 Films Ranked
Member Since: Oct 12, 2010
Location: Rio de Janeiro, Brazil, Brazil
|

| 60 | Paris (2008) - Oct 12, 2010 |
| 50 | A Few Days in September (2006) - Oct 12, 2010 |
| 90 | Flight of the Red Balloon (2008) - Oct 12, 2010 |
| 90 | Disclosure (1994) - Oct 12, 2010 |
| 90 | ...And Justice for All (1979) - Oct 12, 2010 |
| 100 | Kramer vs. Kramer (1979) - Oct 12, 2010 |
| 90 | Dog Day Afternoon (1975) - Oct 12, 2010 |
| 95 | Before the Devil Knows You're Dead (2007) - Oct 12, 2010 |
| 90 | Tootsie (1982) - Oct 12, 2010 |
| 100 | Rain Man (1988) - Oct 12, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |