palves

palves
Movie Buff - 132 Film Ratings
Member Since: 15 Mar 2009
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

0% The Interview (1998) - Rated 06 Mar 2010
70 45% Body of Lies (2008) - Rated 01 Jan 2010
60 15% Avatar (2009) - Rated 01 Jan 2010
75 71% Babylon 5: In the Beginning (1998) - Rated 01 Jan 2010
65 25% Choke (2008) - Rated 13 Sep 2009
75 71% You, Me and Dupree (2006) - Rated 12 Sep 2009
45 5% My Best Friend's Girl (2008) - Rated 12 Sep 2009
40 3% Bride Wars (2009) - Rated 12 Sep 2009
70 45% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 12 Sep 2009
90 98% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 21 Jul 2009