![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pamo | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Feb 27, 2011
Location: Raleigh, NC, USA
|

| 88 | Brazil (1985) - Mar 09, 2011 |
| 96 | Never Let Me Go (2010) - Mar 09, 2011 |
| 98 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Feb 27, 2011 |
| 90 | Hall Pass (2011) - Feb 27, 2011 |
| 95 | Tron: Legacy (2010) - Feb 27, 2011 |
| 95 | Y Tu Mamá También (2001) - Feb 27, 2011 |
| 95 | Moon (2009) - Feb 27, 2011 |
| 95 | Delicatessen (1991) - Feb 27, 2011 |
| 95 | Hard Candy (2005) - Feb 27, 2011 |
| 95 | The Big Lebowski (1998) - Feb 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |