Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
panadol
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: May 12, 2009
Recent Rankings
80 Eraserhead (1977) - May 13, 2009
85 The Seventh Continent (1989) - May 12, 2009
80 Funny Games (1997) - May 12, 2009
90 Ugetsu (1953) - May 12, 2009
80 Blade Runner (1982) - May 12, 2009
80 Shivers (1975) - May 12, 2009
85 The Shining (1980) - May 12, 2009
80 The Departed (2006) - May 12, 2009
90 Stromboli (1950) - May 12, 2009
85 L.A. Confidential (1997) - May 12, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with panadol. Why not go rank more films, then come back and check it out again?