Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
panda_yoof
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: Sep 3, 2007
Location: London, UK
Recent Rankings
92 Mind Game (2004) - Apr 08, 2010
76 Ghost World (2001) - Apr 04, 2010
90 Forrest Gump (1994) - Apr 04, 2010
72 This Is England (2006) - Apr 04, 2010
96 Princess Mononoke (1997) - Apr 04, 2010
62 Finding Nemo (2003) - Apr 04, 2010
76 Munich (2005) - Apr 04, 2010
69 Spider-Man 2 (2004) - Feb 07, 2009
87 American History X (1998) - Feb 07, 2009
60 Blade: Trinity (2004) - Feb 07, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with panda_yoof. Why not go rank more films, then come back and check it out again?