Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
pandelis
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Recent Rankings
99 Inception (2010) - Sep 19, 2010
95 The Hangover (2009) - Sep 19, 2010
90 A Fish Called Wanda (1988) - Sep 19, 2010
93 Some Like It Hot (1959) - Sep 19, 2010
85 I Love You, Man (2009) - Sep 19, 2010
90 Sideways (2004) - Sep 19, 2010
88 (500) Days of Summer (2009) - Sep 19, 2010
95 Kick-Ass (2010) - Sep 19, 2010
95 Fargo (1996) - Sep 19, 2010
98 The Big Lebowski (1998) - Sep 19, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with pandelis. Why not go rank more films, then come back and check it out again?