![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
panic pete | |
![]() |
Flick Fan - 55 Films Ranked
Member Since: Mar 28, 2010
Location: Haddon Heights, New Jersey, USA
|

| 90 | Pan's Labyrinth (2006) - Mar 28, 2010 |
| 85 | Total Recall (1990) - Mar 28, 2010 |
| 85 | The Usual Suspects (1995) - Mar 28, 2010 |
| 85 | Groundhog Day (1993) - Mar 28, 2010 |
| 90 | Young Frankenstein (1974) - Mar 28, 2010 |
| 100 | Goodfellas (1990) - Mar 28, 2010 |
| 75 | Mission: Impossible (1996) - Mar 28, 2010 |
| 100 | Apocalypse Now (1979) - Mar 28, 2010 |
| 95 | Jaws (1975) - Mar 28, 2010 |
| 95 | The Royal Tenenbaums (2001) - Mar 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |