![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
panrom | |
![]() |
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: Sep 13, 2009
|

| 95 | Naked Lunch (1991) - Sep 13, 2009 |
| 85 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Sep 13, 2009 |
| 85 | Man on the Moon (1999) - Sep 13, 2009 |
| 20 | Dumb and Dumber (1994) - Sep 13, 2009 |
| 80 | Galaxy Quest (1999) - Sep 13, 2009 |
| 85 | Natural Born Killers (1994) - Sep 13, 2009 |
| 95 | The Squid and the Whale (2005) - Sep 13, 2009 |
| 100 | Wild Strawberries (1957) - Sep 13, 2009 |
| 95 | The Virgin Spring (1960) - Sep 13, 2009 |
| 95 | Before Sunrise (1995) - Sep 13, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |