![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pantera | |
![]() |
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Jul 23, 2010
Location: Turkey
|

| 88 | Taxidermia (2006) - May 23, 2012 |
| 90 | The City of Lost Children (1995) - May 23, 2012 |
| 88 | Amores Perros (2000) - May 23, 2012 |
| 80 | The Matrix (1999) - Aug 29, 2010 |
| 79 | Falling Down (1993) - Aug 29, 2010 |
| 85 | Magnolia (1999) - Aug 29, 2010 |
| 70 | Donnie Darko (2001) - Aug 29, 2010 |
| 92 | Léon: The Professional (1994) - Aug 29, 2010 |
| 75 | Clerks II (2006) - Aug 29, 2010 |
| 70 | The Bucket List (2007) - Aug 29, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |