![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
papageno | |
![]() |
Movie Buff - 113 Films Ranked
Member Since: Sep 18, 2006
Location: Switzerland
|
|
Bio: No information
| |

| 91 | Amélie (2001) - Nov 13, 2011 |
| 92 | También la lluvia (2010) - Nov 13, 2011 |
| 89 | Traffic (2000) - Nov 13, 2011 |
| 60 | Ocean's Twelve (2004) - Nov 13, 2011 |
| 60 | Ocean's Eleven (2001) - Nov 13, 2011 |
| 95 | A Separation (2011) - Nov 13, 2011 |
| 89 | Margin Call (2011) - Nov 13, 2011 |
| 40 | Johnny English Reborn (2011) - Nov 13, 2011 |
| 91 | Duel (1971) - Nov 13, 2011 |
| 85 | The Squid and the Whale (2005) - Sep 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |