![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
papakob | |
![]() |
Movie Buff - 168 Films Ranked
Member Since: Oct 13, 2006
Location: USA
|

| 79 | Titanic (1997) - Jul 14, 2011 |
| 75 | Red Dragon (2002) - Jul 14, 2011 |
| 81 | Hustle & Flow (2005) - Jul 14, 2011 |
| 80 | Sunshine (2007) - Jul 14, 2011 |
| 40 | Jennifer's Body (2009) - Jul 14, 2011 |
| 89 | 12 Monkeys (1995) - Jul 14, 2011 |
| 84 | The Frighteners (1996) - Jul 14, 2011 |
| 86 | Sleepers (1996) - Jul 14, 2011 |
| 80 | Let Me In (2010) - Jul 14, 2011 |
| 60 | Hancock (2008) - Jul 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |