![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
paperflowers | |
![]() |
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Jul 31, 2010
Location: Birmingham, AL, USA
|

| 60 | American Beauty (1999) - Jul 31, 2010 |
| 58 | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) - Jul 31, 2010 |
| 40 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Jul 31, 2010 |
| 58 | The Karate Kid (1984) - Jul 31, 2010 |
| 63 | Casino Royale (2006) - Jul 31, 2010 |
| 74 | Edward Scissorhands (1990) - Jul 31, 2010 |
| 56 | Jumanji (1995) - Jul 31, 2010 |
| 56 | The Bourne Identity (2002) - Jul 31, 2010 |
| 50 | 101 Dalmatians (1996) - Jul 31, 2010 |
| 50 | Superbad (2007) - Jul 31, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |